you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach 23-27°C

Mamy czerwiec 2023 roku.

ogłoszenia
13-08
Nowy regulamin! [czytaj dalej]
18-08
Przenosiny! [czytaj dalej]

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontakt z administracją
Autor Wiadomość
Administrator

Wysłany: 2016-08-05, 15:38   Kontakt z administracją [Cytuj]

KONTAKT Z ADMINISTRACJĄ

 Ten temat powstał specjalnie dla użytkowników! Możecie napisać w tym temacie wszelkie skargi, uwagi, zgłosić błędy, jakie znajdziecie na forum, czy cokolwiek z czym macie problem.
 Jeżeli ktoś z was ma pomysł na jakąś umiejętność dla danego koloru, wystarczy napisać o tym tutaj. Opiszcie swój pomysł, działanie umiejętności oraz jaki kolor będzie mógł jej używać. Najlepsze pomysły będą oczywiście nagradzane, a umiejętności dodawane do spisu.
 To samo dotyczy wszelkich pomysłów na rozwój forum! Opisz nam je w tym temacie, bądź w wiadomości prywatnej, a chętnie weźmiemy Twój pomysł pod uwagę przy planowaniu rozwoju forum, bądź rozgrywek.

Postaramy się odpowiedzieć każdemu na wypowiedź w tym temacie najszybciej jak będziemy w stanie.

Jeśli wolisz załatwić sprawę w prywatnej rozmowie, to zapraszamy do kontaktu:

ADMINISTRACJA

Cookie/Liam > GG: 8660039; Discord: Kelly#2385
Pravi/Nicki/Jay > GG: 61448064; Discord: FreakinHope#8595
Alannah/Daniel/Jem/Katerina/Birdie > GG: BRAK; Discord: for fork sake#4969
Cheolmin/Echo/Nemo/Milo/Villemo > GG: 7661895; Discord: czasem#3954
Summer/Oscar/June/Tate > GG: BRAK; Discord: ziemniak#8395

MISTRZOWIE GRY

Pravi/Nicki/Jay > GG: 61448064; Discord: FreakinHope#8595
Cookie/Liam > GG: 8660039; Discord: Kelly#2385
Cheolmin/Su/Nemo//Milo/Villemo > GG: 7661895; Discord: czasem#3954
Alannah/Daniel/Jem/Katerina/Birdie > GG: BRAK; Discord: for fork sake#4969
Summer/Oscar/June/Tate > GG: BRAK; Discord: ziemniak#8395

Ze wszelkimi sprawami zapraszamy również na kanał discorda przeznaczony do kontaktu ze wszystkimi wypisanymi powyżej osobami na raz. Wiemy, że czasami łatwiej jest coś załatwić rozmawiając od razu ze wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za forum, dlatego dodaliśmy i ten sposób komunikacji z nami.

Yukhei Han

Wysłany: 2018-03-24, 01:15   
   Multikonta: Haise
[Cytuj]

Ja w sumie tak odnośnie nowego systemu. Gratuluję w ogóle jego powstania, naprawdę jest rozpisany sensownie i jako tako do umiejętności nie mam się co czepiać. <3 Zdecydowanie martwi mnie natomiast nowy sposób rozdawania punktów. Na pulę wstępnych 20, gracz jest w stanie rozwinąć zaledwie cztery umiejętności na stosunkowo niskim, ledwo przydatnym stopniu. Co więcej, nawet jeśli zdecydujemy się kolokwialnie mówiąc "wewalić" wszystkie punkty w daną umiejętność, nadal postać opanowuje ją tylko w stopniu miernym (!). Moim zdaniem warto ten aspekt jeszcze przemyśleć, szczególnie, że poziom trzeci w wartości punktowej odpowiada zakupowi umiejętności ostatecznej - mam wrażenie, że to może się skończyć biegającymi wszędzie psi, którzy ledwo są w stanie używać bazowych umiejętności, ale zawsze mają pod ręką bardzo mocnego ulti (bo kto chce wydać 15 punktów na kolejny poziom, skoro może sobie kupić coś poważnie zabójczego). Nomen omen, proszę jeszcze o rozważenie jakiegoś bardziej zbalansowanego rozwiązania, np podniesienia liczby punktów na starcie albo nieco obniżenia kosztu zakupu nowego poziomu.

W mniej poważnym tonie to cieszy mnie rozwój forum i to, że starcie się słuchać tłumu. Sprawę kostek udało się fajnie rozwiązać, może tu też się znajdzie złoty środek <33

Ceridwen Murray

Wysłany: 2018-03-25, 15:39   
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;
[Cytuj]

Hej, dzięki za opinię i kilka miłych słów! Cieszy nas, że Ci się podobają zmiany i wypowiadasz się, kiedy coś uważasz, że można by zmienić :lamaluf:
Co do tego, to obgadałyśmy sprawę i za chwilę wrzucę ogłoszenie z tym, co ustaliłyśmy, ale jeśli dalej będziesz mieć jakieś wątpliwości to pisz śmiało!
Co do ultów. Potrzeba na nie mieć punkty fabularne, nie można ich kupić przy tworzeniu postaci, a i po użyciu ulta postać jest wyoutowana z gry, więc w sumie lepiej ich używać w ostateczności, w końcu nie ma się pewności, że na pewno wszystkich wrogów się wyeliminuje użyciem jednej silnej umiejętności. Znacznie bezpieczniej jest jednak pozostać przy umiejętnościach, które cię nie wykluczają z gry tuż po ich użyciu ;D

Now I know,
There’s no one I can trust,
I used to think there was...

Ryan

Wysłany: 2018-09-09, 14:49   
   Multikonta: it's only me, myself and i
[Cytuj]

Jestem tu od wczoraj, nie napisałem jeszcze KP, a wpadł mi już pomysł do głowy. Nie mam pojęcia, szczerze, czy to nie będzie robienie już pomarańczowych lekko OP, ale ciekawym systemem by było gdyby wszyscy pomarańczowi byli połączeni umysłami - w taki sposób, że nieważne gdzie są, to mogą się ze sobą komunikować telepatycznie. Wygląda jak coś co miałoby dużo możliwości by sprawić to ciekawym aspektem pomarańczowych, według mnie. ♥

Leen Walker

Wysłany: 2018-09-10, 08:39   
   Multikonta: James, Amy
   GG/DC: Qna#3355
[Cytuj]

Ta opcja była rozważana na poprzedniej Cale w kontekście zielonych. Doszliśmy wtedy do wniosku, że rzeczywiście, coś takiego byłoby robieniem ich "OP". Co więcej, pomarańczowi mają namiastkę tej zdolności w umiejętności "Wizja", na ostatnim jej poziomie, z tą różnicą, że działa tylko na jedną osobę.

It’s hard to wait around for something that you know might not happen but it’s even harder to give up, when you know it’s everything you ever wanted.

[ ODPOWIEDZ ]