you don't need to be a hero.
Dziękujemy Wam za wspólną grę! Forum zamykamy 13.05.2019.
Więcej informacji oraz podziękowania w ogłoszeniu. Do zobaczenia w przyszłości! <3
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]


Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Administrator


Wysłany: 2016-08-05, 15:36   Poszukiwania [Cytuj]

POSZUKIWANIA

Szukasz siostry, brata, przyjaciela, wroga, członka rodziny, kogokolwiek? To jest temat do tego przeznaczony, prosimy jednak o zaznaczenie pod ogłoszeniem, czy jest Aktualne czy nieaktualne. Co jakiś czas będziemy czyścić temat.
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2019-02-07, 17:35   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]

MATKI MOJEGO DZIECKA
... o którym nie mam pojęcia
(JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM)


Z ową panną musieli poznać się gdzieś w 2016 roku. Wychodzi na to, że w 2017 urodziła się mała ślicznota imieniem Chia, która aktualnie przebywa w Omedze i ma pięć lat.
W jakich okolicznościach mogli się spotkać? Ano, na łonie natury. Cheolmin w tym czasie tułał się samotnie po świecie, tak więc mógł wpakować się w jakiś przelotny romans. A że wtedy był jeszcze bardziej głupi, bo to młode, durne i niedoświadczone, to... Mieli wpadkę. Tylko on o tym nie wiedział. A w zasadzie nie zdążył się dowiedzieć, bo Liga Dzieci go zabrała, a panienka została sama z problemem. Skończyło się drastycznie- zabrali pannie córeczkę, którą przetransportowali do Omegi, by robić na niej badania. Co się później stało z mamą? Ano... Wszystko w Twoich rękach!

Czego wymagam?
  » Aktywności! Oczywiście nie takiej przesadnej, że post za postem, ale... Plis, nie uciekaj z forum. :< Ja się nigdzie nie wybieram, jestem tu od samego początku, ponadto sprawuję stanowisko Mistrza Gry.
  » Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyglądu. Nie musi to być Azjatka. Ba, nawet lepiej jakby nie była.
  » Co do wieku- najlepiej, żeby była mniej- więcej w wieku Cheo. Młodsza matka to trochę większy przypał by był... Tak więc: 20-21 lat?
  » Grupa: dowolna. Aczkolwiek śmiesznie by było, gdyby dziewczę przybyło do Systemy, spotkało ponownie Cheo i powiedziało mu, że było w ciąży. Później mogliby próbować je wspólnymi siłami odnaleźć!
  » Kolor: DOWOLNY.
  » Nie gwarantuję end game'u. W zasadzie jest to luźne powiązanie, jeżeli chciałbyś stworzyć postać na Caledonii, ale nie masz punktu zaczepienia. Zawsze to jakieś urozmaicenie, czyż nie?


Kontakt na gg: 7661895, dc: czasem#3954 bądź pw!

A K T U A L N E
_________________
 
 
Heather RicksWysłany: 2019-02-08, 20:31   
   Multikonta: -
   GG/DC: GG: 57789019/ DC: Sao#7065
   Mów mi: Sao
[Cytuj]

Poszukuję przyjaciół

Heather miała w dzieciństwie trójkę przyjaciół ze szkolnego autobusu. Jeden zmarł na skutek OMNI, a pozostała dwójka równocześnie z nią rozwinęła swoje moce. Wspólnie przez kilka miesięcy planowali ucieczkę z domu, którą następnie wykonali. Jednak bardzo wcześnie, bo już następnego dnia się rozdzielili uciekając przed SSP. Od tego czasu dziewczyna wie o nich tylko tyle, że zdołali umknąć tamtej obławie. Nigdy później nie udało jej się z nimi skontaktować.

Wymagania:
 • Nie musieli być z tej samej klasy, ale dojeżdżali do tej samej szkoły autobusem, więc zakres wieku musi na to pozwalać. 18-21 lat powinno być w porządku
 • kolor: jeden był zielony, drugi pomarańczowy
 • płeć: formalnie nawet to nie jest sprecyzowane.
 • początek epidemii: najlepiej po prostu zapoznać się z działem Pierwsze dni w mojej karcie postaci. Nie ma sensu tutaj przepisywać całości.
 • grupa: dowolna
 • zjadliwy charakter (czyt. nie jakiś Seba spod monopolowego) lub jego zmiana na przestrzeni tych 6 lat kiedy nie mieli kontaktu
 • Nie gwarantuję wspólnej gry, ale jest to z pewnością jakiś pomysł na początek historii postaci, a jakby fabuła doprowadziła kiedyś do spotkania, bardzo prawdopodobne że będą trzymać się razem.


Jakby co zapraszam na GG: 57789019 lub DC: Sao#7065

Aktualne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons