you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach 23-27°C

Mamy czerwiec 2023 roku.

ogłoszenia
13-08
Nowy regulamin! [czytaj dalej]
18-08
Przenosiny! [czytaj dalej]

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Administrator

Wysłany: 2016-08-05, 15:36   Poszukiwania [Cytuj]

POSZUKIWANIA

Szukasz siostry, brata, przyjaciela, wroga, członka rodziny, kogokolwiek? To jest temat do tego przeznaczony, prosimy jednak o zaznaczenie pod ogłoszeniem, czy jest Aktualne czy nieaktualne. Co jakiś czas będziemy czyścić temat.

Haise Takahashi

Wysłany: 2018-02-13, 14:54   
   Multikonta: Yukhei
[Cytuj]

BRACISZKA POSZUKUJĘ

Poszukuję brata bliźniaka dla Haise do stosunkowo burzliwej i trudnej relacji. Wstępne założenie jest takie, że starszemu z braci (czytaj poszukiwanemu) sprano mózg i biedny chłopak na polecenie osób trzecich torturował swojego kochanego bliźniaka. Chłopak nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi - zachowuje się normalnie, dopóki nie widzi Haise. Wtedy staje się agresywny i natychmiast zaczyna go atakować. Jest praktycznie jedyną osobą, której moja postać się boi - wszystko przez traumę z dzieciństwa, blabla. Warto zaznaczyć, że panowie nie widzieli się dobrych kilka lat i nie znają swoich losów - Haise uciekł/został uratowany z obozu rehabilitacyjnego, a brat tam został. Co dalej? Zostawiam pustą kartkę do zapisania. Chętnych zapraszam do kp, ewentualnie na pw/gg <33 Ewentualne wymagania:
- oczywiście wizerunek azjatycki - najlepiej, gdyby był to jednak Jeonghan (oddam wszelkie foty gdzie wygląda trochę bardziej męsko jak tu albo tu no i z góry konfiskuję wszystkie te, na których ma białe/siwe włosy); ewentualnie jeśli kogoś mocno odstrasza wygląd, chętnie przyjmę też:
- Seungkwana (Boo Seungkwan - klik klik)
- Joshuę (Hong Jisoo - klik klik),
bo panowie są z tego samego zespołu i mają dużo fajnych grafik razem - klik; klik można ich uznać też za wystarczająco podobnych); jeśli jednak komuś zależy na innym wyglądzie, wszystko do dogadania <3
- imię dowolne, zmiana nazwiska dopuszczalna (działanie pod przykrywką)
- zależy mi też na wiarygodnym oddaniu agresji wobec mojej postaci, więc początkowo żadnych półśrodków; ma być brutalnie :lol2:
- co jeszcze? ewentualnie kontakt, jeśli ktoś spodziewa się być dłużej nieobecny - ja sama zawsze informuję o swoich zniknięciach z forum.

Zaoferować mogę w zamian dużo dram i ciekawych pomysłów, względnie mordobicia od innych członków Systemy (Baek i see u) :lol2: Będę kochać, wielbić, dam ciasteczka i jeszcze zawsze zadbam o grafiki <3

AKTUALNE!

Alannah Carey

Wysłany: 2018-05-05, 20:17   
   Multikonta: [MG] daniel, jem, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar
[Cytuj]

rezerwacja

(do trzech razy sztuka) Szukam brata Trzynastki! Był już za stary, aby zostać PSI, jednak nie pisałam konkretnie ile ma lat, więc znajduje się w przedziale od 22 do 30 lat. Alannah pochodzi z irlandzkiej rodziny dwóch wojskowych – ojciec był takim rodzinnym "śmieszkiem"; wiecznie uśmiechnięty, lubił spędzać czas ze swoimi dziećmi, często się wygłupiał czy opowiadał nieśmieszne, suche żarty. Matka zaś była bardziej surowa, lubiła, gdy wszystko było tak jak sobie to zaplanowała, perfekcjonistka, która nie znosiła sprzeciwu. To wszystko są jednak odczucia Trzynaście wobec jej rodziców, także jej brat mógł mieć na to zupełnie inny pogląd, może lepiej dogadywał się z matką niż z ojcem? To już zależy od Ciebie!
Rodzeństwo nie widziało się od epidemii, więc Trzynaście nie wie, co stało się z jej bratem, jednak podejrzewa, że brat poszedł w ślady rodziców i sam również wstąpił do wojska, a może nawet SSP. Są to jednak jedynie jej domysły, więc równie dobrze jej brat może być teraz łowcą czy jakimś samozwańczym bohaterem wśród PSI. Jedyny wymóg, to że nie mógł być w Systemie, bo Alannah tam siedzi, więc byłoby trochę głupio, że nie zauważyła własnego brata. Może tam oczywiście fabularnie przybyć, ale grupa nie gra roli tak naprawdę. Jeśli chodzi o wizerunek, to marzy mi się Ben Barnes na mordzie, ale to nie jest żaden przymus. Zastrzegam sobie jednak prawo do zawetowania wizerunku, bo chciałabym żeby byli do siebie jednak podobni.

Zapraszam!

PS marzy mi się ich taki team up, gdzie będą biegać z granatami i rozpierdalać wszystko dookoła :alannah:

can you save my heavydirtysoul?

Cheolmin Seon

Wysłany: 2018-07-22, 21:29   
   Multikonta: {MG} Echo & Nemo & Villemo & Koya
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: Pluszu vel Księciej Zbierania Wpierdolu
[Cytuj]

MATKI MOJEGO DZIECKA
... o którym nie mam pojęcia
(JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM)

Z ową panną musieli poznać się gdzieś w 2016 roku. Wychodzi na to, że w 2017 urodziła się mała ślicznota imieniem Chia, która aktualnie przebywa w Omedze i ma pięć lat.
W jakich okolicznościach mogli się spotkać? Ano, na łonie natury. Cheolmin w tym czasie tułał się samotnie po świecie, tak więc mógł wpakować się w jakiś przelotny romans. A że wtedy był jeszcze bardziej głupi, bo to młode, durne i niedoświadczone, to... Mieli wpadkę. Tylko on o tym nie wiedział. A w zasadzie nie zdążył się dowiedzieć, bo Liga Dzieci go zabrała, a panienka została sama z problemem. Skończyło się drastycznie- zabrali pannie córeczkę, którą przetransportowali do Omegi, by robić na niej badania. Co się później stało z mamą? Ano... Wszystko w Twoich rękach!

Czego wymagam?
    » Aktywności! Oczywiście nie takiej przesadnej, że post za postem, ale... Plis, nie uciekaj z forum. :< Ja się nigdzie nie wybieram, jestem tu od samego początku, ponadto sprawuję stanowisko Mistrza Gry.
    » Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyglądu. Nie musi to być Azjatka. Ba, nawet lepiej jakby nie była.
    » Co do wieku- najlepiej, żeby była mniej- więcej w wieku Cheo. Młodsza matka to trochę większy przypał by był... Tak więc: 20-21 lat?
    » Grupa: dowolna. Aczkolwiek śmiesznie by było, gdyby dziewczę przybyło do Systemy, spotkało ponownie Cheo i powiedziało mu, że było w ciąży. Później mogliby próbować je wspólnymi siłami odnaleźć!
    » Kolor: NIEBIESKI.
    » Nie gwarantuję end game'u. W zasadzie jest to luźne powiązanie, jeżeli chciałbyś stworzyć postać na Caledonii, ale nie masz punktu zaczepienia. Zawsze to jakieś urozmaicenie, czyż nie?

Kontakt na gg: 7661895, dc: Pluszowy#3954 bądź pw!

A K T U A L N E

Alannah Carey

Wysłany: 2018-07-30, 19:02   
[Cytuj]

POSZUKIWANIA TYLKO DO ARKADII

Słodka, przeurocza i przemiła Mary Goldfield - nie była królową Arkadii, zdecydowanie starała się nie wyróżniać z tłumu, jednak zawsze służyła pomocą, gdy tylko była ona potrzebna. 26 sierpnia 2022 roku słuch po niej zaginął. Z początku mało kto zauważył jej zniknięcie, przecież mieli zupełnie inne zmartwienia na głowie. Mary w Arkadii była niedługo - właściwie to ciężko było określić ile dokładnie. Sześć miesięcy? Może siedem? Nie każdy ją znał osobiście, jednak większość osób jakby zobaczyła jej zdjęcie to potrafiłaby wskazać o kogo chodzi.

Poszukiwani:
    - najlepsza przyjaciółka Mary (wiek dowolny, kolor dowolny) - znały się albo od kiedy tylko dołączyły do Arkadii lub wcześniej miały już ze sobą styczność. Dziewczyna jako jedyna przejęła się zniknięciem koleżanki i wciąż, po niemal roku, desperacko próbuje ją odnaleźć. [rezerwacja]

- były chłopak Mary (wiek 18+, kolor dowolny) - poznali się w Arkadii, krótko spotykali się ze sobą, jednak pewnego dnia chłopak stwierdził, że to nie jest to. Zerwanie kompletnie załamało dziewczynę, która przez ponad tydzień nie była w stanie wyjść z łóżka i wrócić do swoich normalnych zajęć. [aktualne]

- nemezis (wiek dowolny, kolor dowolny) - Twoja postać nie lubiła Mary. Jej niewinny sposób bycia oraz altruistyczne zapędy działały Ci na nerwy. Przecież nie można być tak grzecznym, miłym i uprzejmym dla każdego, prawda? Z tą dziewczyną z pewnością było coś nie w porządku i cieszysz się, że zniknęła ze społeczności Arkadii. [rezerwacja]

- świadek (wiek dowolny, kolor dowolny) - osoby, które widziały Mary tuż przed jej zaginięciem. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej. [aktualne (2/3)] [rezerwacja (1/3)]

Zgłaszać mogą się zarówno nowe postaci jak już te, które mają zrobioną kartę na forum. Jednakże postać musi być w Arkadii przynajmniej od sierpnia 2022 roku, chociaż najlepiej jakby była trochę dłużej. Osoby, które się zgłoszą muszą być dostępne do częstej gry z Mistrzem Gry oraz zobowiązać się do sprawnego odpisywania. Zgłoszenia przyjmuję w wiadomości prywatnej lub przez discorda.

Douglas Moon

Wysłany: 2018-08-01, 22:34   
   Multikonta: Brak
   GG/DC: 61064529 / Shin#5679
   Mów mi: Shin/Doug
[Cytuj]

Co tu dużo mówić czy się rozpisywać. Poszukuję dla mojego biednego zielonego miłości w Systemie. Doug jest bardzo samotny i potrzebuje odrobiny radości w życiu. Jego wymagania są dość proste, wystarczy że nie pachniesz jak wóz siana i wyglądasz troszkę lepiej niż takowy. Wiek owej wybranki to minimum 15 lat, bo apokalipsa apokalipsą, ale chodzenie za rękę z hot 13 to jednak nie moralne jest. Mam do zaoferowania ładne opisy jak to Moon okazuje swą dozgonną miłość. Proszę, dajcie chłopakowi trochę miłości.

Możliwe szczegóły na priv.

Aktualne i desperackie

Ps. Poszukuje kobiety, przykro mi męskie misiaki.

Summer Dawson

Wysłany: 2018-08-11, 14:13   
   Multikonta: Oscar, June, Tate, MG
   GG/DC: ziemniak#8395
[Cytuj]

Poszukiwania dla Omegi

aktualne 0/3

Krótko i na temat - poszukuję Zielonych, a konkretnie grupy badawczej, która chciałaby wziąć udział w dość przełomowym dla Caledonii przedsięwzięciu. Staną się częścią ściśle tajnego Projektu Alfa i będą mieli istotny wpływ na rozwój grupy.
Nie chcę psuć zabawy innym, wiec zainteresowanych zapraszam na PW.

Chika Shirai

Wysłany: 2018-08-28, 01:38   
   Multikonta: Nie-e
[Cytuj]

Cytat:
Pierwszy raz zobaczyły się, gdy obie były jeszcze małe. Chika nie potrafiła zrozumieć, dlaczego dziewczynka z sąsiedniego domu tak bardzo jej nie lubi. Przecież niczego jej nie zrobiła, prawda? Wtedy nazwała ją Kaprysem, przy okazji za każdym razem doprowadzając do szału. I tak zostało do dziś.
Kaprys miała od niej więcej siły, bardziej cięty język i zdecydowanie była mądrzejsza. To właśnie ona wzięła ją pod swoje skrzydła, kiedy należało momentalnie "dorosnąć". To ta dziewczyna, która pałała do niej tak wrogim nastawieniem, mimo wszystko pomogła jej, gdy obie zdane były wyłącznie na siebie. Coś jednak je łączyło. A kiedy trafiły do Systemy...
Wszystko wróciło do normy.

Cytat:
Moje zdolności racjonalnego pojmowania ocknęły się w momencie, gdy ujrzałam przed sobą zirytowaną i cholernie wygrymaszoną twarz Kaprysa. Potrząsała moimi ramionami tak mocno, że chwiałam się na boki.
Nie byłyśmy u mnie w domu...
Więc gdzie byłyśmy? I dlaczego...
Czy ten ogień to...
Moja... wina...

Szukam wspomnianej w karcie dziewczyny, którą Chika odkąd tylko się poznały nazywa Kaprysem. Z wymagań niewiele, bo:
— musi być z Systemy,
— mieszkały po sąsiedzku przed wybuchem epidemii,
— znają się "z podwórka", ale obojętne mi czy będzie młodsza czy starsza, czy w tym samym wieku,
— nie może być ciepłą kluchą, wystarczy, że Chika nią jest. *kaszl* Wyobraziłam ją sobie jako twardą, pewną swego i taką, która nie boi się powiedzieć głośno, że coś jej nie pasuje.

Za samą Chiką zwyczajnie nie przepada. Od zawsze. Bo była typowym, rozpieszczonym dzieciakiem, które dostawało wszystko czego chciało, w dodatku głupiutkim. Shirai jest naiwna, wciąż odrobinę dziecinna, baaardzo często nie panuje nad emocjami (i mocą), zdarza się, że zamiast pomóc, jedynie psuje, no i generalnie trzeba ją pilnować. Nie dałaby sobie rady w pojedynkę, a Systemę uważa za dom, co by nie było.
Relacja z panną X wydaje mi się być dość ważna, bo to dzięki niej się tu znalazła, więc mimo tej niechęci ze strony koleżanki, Chika robiłaby za cholernie irytującą przylepę, której nie da się ot tak pozbyć i lata za tobą nawet wtedy, kiedy jej powiesz o kilka słów za dużo.
Nie chciałabym ustalać żadnych konkretnych zakończeń. Może X zmieni co do niej zdanie? A może już do końca będzie to tylko jednostronna sympatia?

Uprzykrzę życie najładniej na świecie, obiecuję.

aktualne

Bairre Carey

Coś tam robi w omedze

25

Wysłany: 2018-09-07, 22:12   
   Multikonta: Summer, Tate, June, Oscar
   Mów mi: Puree
[Cytuj]

AKTUALNE

Barry, to spoko gość, serio. Co prawda ma kilku Psioników na sumieniu, ale wszystko w dobrej wierze i o dobrym sercu. A przede wszystkim, zrobiłby wszystko, żeby odnaleźć zaginioną siostrę. W Omedze trafia na pewne dziewczę, byłą (schwytaną do obozu, a potem przeniesioną do Omegi) agentkę Systemy, która pewnego dnia stwierdza, że zna Al i wie, gdzie obecnie ta cholera przebywa. Ale nic za darmo - zaprowadzi naszego nieszczęsnego Barencjusza na miejsce, jeśli pomoże się jej wydostać z Omegi. Logiczne? Logiczne.
Haczyk polega na tym, że oboje nie do końca za sobą przepadają. Ba, wręcz się nie trawią i na każdym kroku, próbują się wzajemnie pozabijać. Najchętniej każde poszłoby w swoją stronę, albo ukręciło kark drugiemu (a zakładam, że do kilku prób morderstw i tak może dojść), to niestety wzajemnie się potrzebują.

Brutalne i wyszczekane osóbki, mile widziane, bo ciepłe kluchy pokroju kochanej Tate czy Birdie ( :lol: ) się nie nadają, ale hej! Kto nie chce być kobiecym badassem?

Na dole zamieszczam spam gifowy, bo tak :troll: A no i tylko tak wspominając - ich podróż ostatecznie może skończyć się na milion sposobów (o ile do niej dojdzie), a kto wie? Może agentka systemy wcale takową nie była?
Jestem w miarę okej, tylko czasem odpisuję raz na dwa tygodnie, mam ziemniaka zamiast mózgu, a moimi krewnymi są sumy! Polecam się :danny:

I tak, zrobiłam sobie maraton American Gods :lol:
SPAM:
Zwinięty Tekst:

Alannah Carey

Wysłany: 2018-09-14, 00:48   
[Cytuj]

rezerwacja

Wpadł mi do głowy pomysł na postać, jednakże jest on baaardzo zależy do osób trzecich, dlatego zanim zacznę go realizować, to muszę napisać poszukiwania i modlić się, żeby ktoś się zgłosił. Fallon ma osiemnaście lat i genialny umysł, który pod wpływem mutacji pamięta... wszystko. Jak każdy zielony Fall jest skazana na nieustanne przeżywanie na nowo swoich koszmarów, traum i ciężkich, życiowych momentów, których było naprawdę wiele. W pewnym, dość wczesnym momencie swojego życia (okolice trzynastego roku życia) Fallon stwierdza, że nie jest w stanie żyć w ten sposób i prosi swojego najlepszego przyjaciela płci obojętnej, żeby usunął z jej głowy wszystko to, co sprawia jej ból. Przyjaciel się zgadza i proces się udaje. Dziewczyna przez kilka miesięcy jest szczęśliwa, jednak potem na nowo dochodzi do tego samego wniosku. Ostatecznie wychodzi na to, że regularnie prosi o wyczyszczenie sobie pamięci, bez żadnej wiedzy, że robiła to już wcześniej, za każdym razem delikatnie zmieniając swoją osobowość. Jedyna rzecz jaka pozostaje niezmienna to jej umiejętności, które zastrzega, że mają być nieruszane oraz fakt, że i tak ostatecznie prosi o powtórkę z rozgrywki.

A konkretniej; szukam postaci ów przyjaciela - czy będzie to dziewczyna czy chłopak nie ma dla mnie większego znaczenia, musi jednak być pomarańczowym z dość mocno rozwiniętą umiejętnością manipulacji wspomnieniami. Chciałabym też, żeby trzymali się ze sobą od początku epidemii, ale jestem tutaj bardzo elastyczna co do tego jak potoczyły się ich losy i gdzie konkretnie wędrowali. Chociaż nie ukrywam, że muszą się im dziać złe rzeczy, więc przykładowo siedzenie przez ten cały czas pod korytkiem pani prezydent średnio pasuje. Wizerunek oraz wiek nie ma większego znaczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań to śmiało pomogę.

W ramach zachęty zaznaczę jeszcze, że na wizerunek biorę najprawdopodobniej tą śliczną panią.

Lizzy Andersen

Wysłany: 2018-09-21, 21:00   
   Multikonta: brak
[Cytuj]

STELLA MAXWELL - JAKO PROPONOWANY WIZERUNEK
| AKTUALNE |
Cytat:
...po chwili poczułam czyjąś obecność u swego boku. Stella była nieco starszą ode mnie niebieskooką, krótko obciętą blondynką, i na dodatek z charakteru moim zupełnym przeciwieństwem, przynajmniej tak uważałam wnosząc z tego co udało mi się dotychczasowo zaobserwować. Po krótkiej wymianie zdań jednak, poczułam jakbym znała ją od zawsze, i była pierwszą osobą od utraty siostry, na którą z czasem się otworzyłam.
Cytat:
Zapadał zmrok, gdy zebrani na oświetlonym reflektorami, ogrodzonym lądowisku oczekiwaliśmy odlotu. Jak zwykle w takich chwilach za siatką stało kilka osób chcących pożegnać towarzyszy broni ruszających na misję, była i ona. Widziałam jak wczepiona dłońmi w splatające się druty ogrodzenia, zaciskała nań rozedrgane dłonie w niemogącej znaleźć ujścia bezsilności. Zbliżyłam się, by po raz ostatni przed startem spojrzeć w oczy przyjaciółki, dotknąć jej rąk swymi, rozluźnić pobielałe w ścisku palce.
— Wrócę tu, odejdziemy razem.
— U... uważaj na siebie Lizzy. — Odrzekła niepewnie, głosem pełnym niewypowiedzianego smutku. Jak to możliwe, że na przestrzeni kilku miesięcy stałyśmy się sobie tak bliskie? Na dźwięk komendy rzuconej przez dowódcę, powoli oderwałam się od siatki, tyłem cofając ku stalowej konstrukcji maszyny. Widziałam jak pierś Stelli coraz wyraźniej unosi się i opada, jak toczy nieco zdesperowanym wzrokiem po sztywnych sylwetkach gęsto usianych strażników, jakby walcząc ze zdrowym rozsądkiem by nie ruszyć mym śladem. Wreszcie zwracając się ku wnętrzu helikoptera, ponownie poczułam znajomy ból wewnątrz, pozostawiając gdzieś w dole integralną część mnie.

Witam, poszukuję osoby chcącej wcielić się w rolę dziewczyny imieniem „Stella”, przyjaciółki mojej postaci z zadatkami na kogoś więcej w przyszłości. Jak można wywnioskować w zamieszczonych powyżej fragmentów, moja postać udała się na pewną misję, która zakończyła się niepowodzeniem. Stella z pewnością zechce uratować przyjaciółkę, co (gwarantuję) zapewni nam masę ciekawych perypetii.

• Lizzy Andersen | DC - Lizzy #2881 | PINTEREST LIZZ

[ ODPOWIEDZ ]