you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]


Poprzedni temat «» Następny temat
Cornelia Thorburn
Autor Wiadomość
Cornelia Thorburn


Wysłany: 2018-10-07, 00:10   Cornelia Thorburn
   Multikonta: brak


Pozostało mi 2 punktyPosiadane umiejętności:

UMIEJĘTNOŚĆ DLA WSZYSTKICH
Czytanie w myślach:
Zwinięty Tekst:

zdolność błyskawicznego pozyskiwania i przekazywania informacji na odległość. Pomarańczowy potrafi odczytywać aktualne myśli osób, które znajdują się wokół niego, bądź w jego polu widzenia. Może także przekazywać do nich swoje myśli, co pozwala na porozumiewanie się bez słów. Proces ten jest całkowicie bezbolesny i niewykrywalny. Odczytywanie myśli zielonych i innych pomarańczowych jest jednak trudniejsze. Dodatkowo, pomarańczowi otrzymują stały 50% bonus do ochrony przed atakami innych pomarańczowych.
Zdolność czytania w myślach jest zazwyczaj pierwszą mocą pojawiającą się u pomarańczowych. Wówczas nie potrafią nad nią zapanować, co skutkuje ciągłym słyszeniem cichego szumu w głowie. Po stabilizacji, nieprzyjemny efekt zanika, a PSI może w pełni korzystać ze swojej zdolności.UMIEJĘTNOŚĆ BEZ POZIOMU
Postkognicja:
Zwinięty Tekst:

zdolność PSI pozwalająca na odczytanie historii aktualnie dotykanego przedmiotu.Wizje chronologicznie ustawionymi obrazami widzianymi z perspektywy przedmiotu, bądź osoby, która aktualnie go trzymała. Do tego dochodzi również dźwięk - ten jest dokładnym powtórzeniem tego, co mówiła dana osoba lub osoby, które trzymały, bądź znajdowały się blisko odczytywanego przedmiotu. Jakość rozmów jest zależna od środowiska oraz odległości w jakiej znajdowała się odczytywana rzecz.UMIEJĘTNOŚĆ Psychiczny ból:
POZIOM 2
Zwinięty Tekst:

defensywno – agresywna zdolność, która pozwala na spotęgowanie lub uśmierzenie bólu u aktualnie dotykanej osoby, na wyższych poziomach można to robić bez kontaktu fizycznego. Zdolność ta jest idealnym narzędziem do przesłuchiwania potencjalnych więźniów bądź innych PSI, szczególnie tych nieokiełznanych. Sprawdza się również w sytuacji, gdy potrzebne jest natychmiastowe uśmierzenie bólu u sojusznika.

Poziom 1 - uśmierzenie bólu - pomarańczowy za pomocą dotyku może uśmierzyć ból o fizyczny drugiej osoby, dając mu tym samym chwilową ulgę. Umiejętność działa jednak jedynie w momencie, gdy pomarańczowy nawiązuje kontakt fizyczny - w przypadku jego zerwania umiejętność przestaje działać. Kolejnym ograniczeniem jest oczywiście wytrzymałość pomarańczowego - jeśli dotyk nie zostanie w żaden sposób zerwany, to ostatecznie pomarańczowy i tak musi zrobić sobie przerwę ze względu na własne wyczerpanie.

Poziom 2 -
spotęgowanie bólu - podobnie jak w przypadku uśmierzania bólu, umiejętność działa na zasadzie bezpośredniego dotyku. Dzięki tej umiejętności pomarańczowy może utworzyć fałszywe poczucie bólu u ofiary, działa ono jednak tak długo dopóki pomarańczowy jest utrzymać kontakt fizyczny lub sam się nie zmęczy. Nie jest również możliwe doprowadzenie ofiary do utraty przytomności z powodu odczuwanego bólu.UMIEJĘTNOŚĆ Wpływanie na innych:
POZIOM 2
Zwinięty Tekst:


popisowa zdolność pomarańczowych, stanowiąca kwintesencję mocy ich umysłu. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala ona na wydanie osobie bądź grupie osób jakiegoś rozkazu, który ta musi potem wykonać.
Jeśli ofiara nie może z pewnych przyczyn wykonać rozkazu, umiejętność nie zadziała.

Poziom 1 - sugestia - za pomocą tej zdolności, poprzez przekaz telepatyczny bądź słowny, użytkownik wymusza na ofierze (na którą obecnie patrzy) wykonanie jakiejś czynności, która nie koliduje mocno z jej poczuciem moralności. Osoba ta nie jest świadoma, że ktoś nią manipuluje, zwyczajnie odczuwa nagłą chęć zrobienia czegoś.
Wbrew pozorom zdolność ta może być wykorzystana w walce. Można na przykład zasugerować przeciwnikowi, by zrobił taki ruch jaki sobie życzymy, bądź nie wykonywała żadnego ruchu, dając się uderzyć.

Poziom 2 - wymuszenie - to rozwinięcie sugestii. Warunki jej aktywacji są takie same - należy spojrzeć na daną osobę i przekazać jej (telepatycznie bądź słownie) rozkaz. Tym razem jednak można na niej wymusić wykonanie dowolnej czynności, nawet sprzecznej z jej wewnętrznymi przekonaniami. Ofiara może początkowo się bronić, jednak z czasem traci nad sobą kontrolę i wykonuje rozkaz.UMIEJĘTNOŚĆ Iluzja:
POZIOM 1
Zwinięty Tekst:

zdolności pomarańczowych to nie tylko manipulacja wspomnieniami i kontrola umysłu. To także wywoływanie w głowach ofiar złudzeń optycznych i dźwiękowych. Iluzja pozwala pomarańczowemu na wprowadzenie ofiar w stan podatności, podczas którego możemy kontrolować jej zmysł wzroku, słuchu i zapachu.
Na początkowych poziomach, warunkiem wprowadzenia ofiary w stan podatności jest nawiązanie z nią kontaktu wzrokowego. Każda osoba wprowadzona w ten stan widzi i słyszy to samo co reszta (oznacza to, że jeśli wprowadziliśmy w ten stan dwie osoby, to nie możemy pokazać czegoś tylko jednej z nich). Stan ten trwa przez kilka minut, zostaje też przerwany, kiedy pomarańczowy otrzyma jakieś obrażenia.

Poziom 1 - zakłócenie - to pierwsze kroki pomarańczowego w świat iluzji. Na tym poziomie potrafi on przekierowywać wzrok wszystkich osób w stanie podatności na określony punkt, zdekoncentrować je bądź rozmazać ich obraz na kilka sekund. Innymi słowy potrafi skutecznie odwrócić uwagę ofiary, co pozwala na bezpieczną ucieczkę czy włamanie się do budynku.INFORMACJE DLA MG

171cm / 55kg

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons