you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]


Poprzedni temat «» Następny temat
Ceridwen Murray
Autor Wiadomość
Ceridwen MurrayWysłany: 2018-02-12, 17:40   Ceridwen Murray
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;
[Cytuj]

Pozostało mi 3 punkty

[img]LINK DO ZDJĘCIA POSTACI[/img]

Posiadane umiejętności:


UMIEJĘTNOŚCI Z POZIOMAMI


ODPORNOŚĆ NA PRĄD

Pasywna

NAPŁYW MOCY

Poziom 1 – wzmocnienie
żółty swoim dotykiem może wyssać energię elektryczną z urządzenia, a następnie bez przetrzymywania w ciele, wykorzystać do jednorazowego wzmocnienia następnego ataku opartego o swój żywioł. W praktyce cios staje się o połowę silniejszy od swojej podstawowej wersji. Po jego wykonaniu i chęci wzmocnienia kolejnego PSI jest zobowiązany ponownie pobrać energię elektryczną ze źródła.


TWORZENIE PIORUNÓW

Poziom 1 – porażenie
nazywane również iskierkami. Są to niewielkie wyładowania, którymi żółty może porazić swoją ofiarę lub zafundować jej niezłe afro poprzez dotyk. Wskutek czegoś takiego dochodzi również do nieprzyjemnego pieczenia i drżenia wszystkich mięśni ciała na czas trwania dotyku. Sztuczka jest raczej mało zabójcza, acz na pewno bolesna dla ofiary.

Poziom 2 – wyładowania
bardziej zaawansowana wersja tworzenia piorunów. Polega ona na wytworzeniu w palcach obu dłoni żółtego, średniej wielkości wyładowań, którymi może on następnie cisnąć na średnią odległość. Każda dotknięta nimi osoba otrzymuje obrażenia, które powodują ból oraz poparzenia na skórze.


WYBUCH

Poziom 1 – eksplozja
początek, a więc proste naładowanie urządzenia elektrycznego przy pomocy dotyku, które wybucha przy następnym poście fabularnym. Siła eksplozji jest niewielka – obrywają ofiary stojące najbliżej przedmiotu – zarówno wrogowie, jak i sojusznicy, którzy nie są odporni na działanie prądu bądź nie posiadają ubioru uziemiającego.


ŁADOWANIE URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Poziom 1 – dotyk
na początek coś prostego, a więc zasilenie sprzętu elektrycznego o maksymalnej wielkości odkurzacza. Czas naładowania jest stosunkowo krótki (jeden/dwa posty) i wymaga dotyku żółtego oraz częściowego przekazania zgromadzonej w swoim ciele energii elektrycznej. Wyjątek stanowią urządzenia zasilane baterią. Raz naładowana przez dotyk PSI, będzie działać do momentu wyczerpania zapasów.UMIEJĘTNOŚCI BEZ POZIOMU


PARALIŻ


prosty atak, polegający na sparaliżowaniu człowieka lub zwierzęcia. Dotknięte stworzenie pozostaje w pełni świadome wszystkiego, co się dzieje dookoła, jednakże nie ma możliwości poruszania się. Czas paraliżu nie może trwać dłużej niż 4 tury. Po ich upływie ofiara zaczyna powoli odzyskiwać czucie w kończynach.
Paraliż poza unieruchomieniem nie powoduje żadnych dodatkowych efektów – zaatakowany nie odczuwa bólu.
UMIEJĘTNOŚĆ OSTATECZNA


BURZA

bardzo pieszczotliwe określenie śmiercionośnej mocy. Ta polega na tymczasowym uziemieniu żółtego w miejscu na rzecz pobrania energii elektrycznej ze wszystkich urządzeń i przedmiotów wokół siebie wraz z tą pochodzącą bezpośrednio z ataków innych żółtych. Po zgromadzeniu wystarczająco dużej ilości dochodzi do gwałtownego jej uwolnienia w postaci straszliwej burzy na terenie do 10 metrów od znajdującego się w centrum żółtego. Wówczas z nieba zaczynają uderzać potężne pioruny, które w najgorszym wypadku powodują śmierć ofiary, a w lżejszym niewyobrażalny ból, paraliż i poparzenia jak po uderzeniu naturalnego pioruna.
Siła piorunów jest stała, co oznacza, iż niezależnie od odległości od żółtego, ale nie wychodzącej poza obręb 10 metrów, każdy cios jest tak samo potężny. Wadą jest natomiast toporna precyzja – uderzenie pioruna jest losowe, choć należy pamiętać, że nigdy nie spadnie w to samo miejsce, co za pierwszym razem. Ponadto każdy z nich może wywołać pożar, o ile zetknie się z łatwopalnym materiałem.
Burza kończy się po oddaniu dziesięciu uderzeń. Po wszystkim lewitujący kilka centymetrów nad ziemią żółty upada nieprzytomny i zostaje wyłączony z aktualnie prowadzonej rozgrywki. Budzi się dopiero po dwóch dniach – jest zmęczony i obolały, a do tego nie ma możliwości ponownego użycia burzy do czasu pełnego wypoczynku.
Odradza się dotykania ciała żółtego, gdyż po upadku jest ono naładowane energią elektryczną. Innymi słowy, PSI kopie prądem.


INFORMACJE DLA MG


150/45

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Pravi YurievWysłany: 2018-02-28, 19:33   
   Multikonta: [MG]/Nicki/Jay
   GG/DC: FreakinHope#8595
   Mów mi: Żelek/Pravus/Ąż
[Cytuj]

+5pkt za domek
 
 
Jem O'Mara


Wysłany: 2018-03-23, 00:15   
   Multikonta: alannah, daniel, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: toście
[Cytuj]

+ 1 punkt za bar
_________________


THIS IS MY FAMILY

This is my family. I found it all on my own. It's little, and broken, but still good. Yeah - still good. © signature by anaëlle.
 
 
Alannah CareyWysłany: 2018-04-03, 09:03   
   Multikonta: [MG] daniel, jem, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar
[Cytuj]

Wykupiono:
Napływ mocy poziom 1
tworzenie piorunów poziom 2
wybuch poziom 1

Pozostało 5 punktów z kp
_________________

can you save my heavydirtysoul?
 
 
Pravi YurievWysłany: 2018-04-06, 20:30   
   Multikonta: [MG]/Nicki/Jay
   GG/DC: FreakinHope#8595
   Mów mi: Żelek/Pravus/Ąż
[Cytuj]

+3pkt za stacje
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-05-07, 17:12   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]


+1 pkt. za BAJKOWĄ CALEDONIĘ!
_________________
 
 
Cookie Pink


Wysłany: 2018-05-13, 20:03   
   Multikonta: Kelly, Mistrz Gry, Liam
   GG/DC: Kelly#2385
   Mów mi: Kelly
[Cytuj]

+10 punktów za event na stołówce
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-06-07, 21:47   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]


+ 1 pkt. za MIĘDZY NAMI USERAMI!
_________________
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-06-07, 21:49   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]


+ 1 pkt. za MIĘDZY NAMI USERAMI!
_________________
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-06-07, 21:52   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]


+ 1 pkt. za MIĘDZY NAMI USERAMI!
_________________
 
 
Ceridwen MurrayWysłany: 2018-06-09, 23:06   
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;
[Cytuj]

podliczenie dostępnych punktów - 28, z czego 5 z KP
_________________


Now I know,
There’s no one I can trust,
I used to think there was...
 
 
Ceridwen MurrayWysłany: 2018-07-20, 18:29   
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;
[Cytuj]

Wykupiono:
Paraliż
Ładowanie urządzeń elektrycznych Poziom 1
Umiejętność ostateczna - Burza

Zostaje 0 punktów
_________________


Now I know,
There’s no one I can trust,
I used to think there was...
 
 
Ceridwen MurrayWysłany: 2018-07-30, 20:18   
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;
[Cytuj]

Marzec-Maj
Po rozmowie z Levim przez jakieś 2 tygodnie była prawie że wyłączona z życia systemy. Unikała wszystkich jak tylko się dało, zamknęła się w sobie i jeśli ktoś już się na nią natknął to wyglądała na przybitą i zbywała go półsłówkami. Siedziała godzinami w swoim pokoju i tylko owieczki, biegające co chwilę do i z jej pokoju dawały znać, że jednak żyje.
Po tym okresie stwierdziła, że koniec z tym i musi wziąć się w garść, chociaż dalej cała ta sprawa z Levim bolała ją i nie dawała jej spokoju. Zaczęła częściej wychodzić z bazy, na patrole, czy po prostu pod pretekstem patrolu na obserwacje pobliskich obozów.Zabierała wtedy ze sobą Liama, bo przecież nie miała pojęcia jak wygląda Jay, a to przez obietnicę pomocy Liamowi ruszyła aktywniej poszukiwania osób, które od dawna miała zamiar odnaleźć. Kiedy na dworze ociepliło się na tyle, żeby bezpiecznie wyjść, a drzewa i krzewy zazieleniły się, wychodziła również na zewnątrz, żeby potrenować w terenie. Dodatkowo, kiedy nie mogła spać, a zdarzało jej się to coraz częściej, przez natłok niechcianych myśli, które nijak nie chciały pozwolić jej spokojnie zasnąć, chodziła w nocy na sale treningowe i ćwiczyła do upadłego. Zarówno moce, jak i treningi karate, czy walki na noże - chwytała się wszystkiego, co mogło ją wyczerpać fizycznie i pozwolić jej paść na łózko i po prostu zasnąć. Dzięki temu opanowała nową umiejętność — wytworzenie burzy [Umiejętność ostateczną]. Przy okazji nauczyła się ładować akumulatory, żeby nie musieć męczyć się z proszeniem innych o ładowanie otrzymanego od Leviego wisiorka, którego się nie pozbyła. Sama nie wie, czemu go nie wyrzuciła, albo nie oddała Bucowi i nie poprosiła zielonych o zrobienie innego, podobnego. Męczyła również treningami rekrutów i szeregowych, dzięki czemu nauczyła się paraliżować ofiary. Zdarzało jej się również ćwiczyć z Billie, czy Alannah. Pomiędzy tym wszystkim próbowała znaleźć coś na Papę Stalina. Gromadziła informacje o nim i starała się wymyślić jakiś plan, który pozwoliłby obalić Papę Stalina bez zbytniego ryzyka dla nich. To wszystko wypełniało jej maksymalnie dni, a czasem nawet i noce w systemie, przez co czasem chodziła ledwie przytomna.
Mimo postanowienia, żeby wziąć się w garść, Ceri przez te 3 miesiące chodziła jakby bez życia. Starała się udawać, że wszystko jest w porządku, ale ewidentnie coś było nie tak i nie chciała nikomu zdradzić, co się stało, że tak nagle zaczęła się izolować od innych i trzymać ich na dystans. Jedynie najbliższe jej osoby nie odczuwały, żeby je odpychała, bo uznała, że akurat to nie ma sensu. Uznała, że nie daliby jej spokoju, gdyby nagle zaczęła również i od nich dystansować się emocjonalnie. Z upływem czasu coraz bardziej przyzwyczajała się do udawania, że nic jej nie jest i wymuszony uśmiech zaczynał wyglądać i przychodzić coraz bardziej naturalnie.
_________________


Now I know,
There’s no one I can trust,
I used to think there was...
 
 
Cookie Pink


Wysłany: 2018-07-31, 15:55   
   Multikonta: Kelly, Mistrz Gry, Liam
   GG/DC: Kelly#2385
   Mów mi: Kelly
[Cytuj]

+3 punkty za notkę fabularną

Podsumowanie: 3 punkty fabularne.
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-09-19, 17:29   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]

+ 6 pkt. za misję

Pozostało: 9 pkt.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons