you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]


Poprzedni temat «» Następny temat
Alannah "Trzynaście" Carey
Autor Wiadomość
Alannah CareyWysłany: 2018-02-11, 10:42   Alannah "Trzynaście" Carey
   Multikonta: [MG] daniel, jem, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar


2 punkty

BARIERA
(umiejętność dla wszystkich)

Jest to niewidzialna powłoka, która chroni niebieskiego i tylko niebieskiego przed wszelkimi atakami fizycznymi, w tym innych PSI (wyjątek stanowią bezdotykowe moce pomarańczowych). Tarcza pomimo swojej siły, nie jest niestety stała. Wybucha po trzech postach lub szybciej, jeśli niebieski jest osłabiony, bądź siła ciosów zbyt silna, co przy bliskiej obecności przeciwników, odpycha ich do tyłu lub powala na ziemię. Niebieski musi odczekać cztery tury, aby ponownie nałożyć na siebie tarczę.LEWITACJA
POZIOM I

Lewitacja – zdolność pozwalająca niebieskiemu na uniesienie siebie oraz maksymalnie trzech sojuszników stojących tuż obok na odległość nieprzekraczającą wysokości dwóch pięter z wliczeniem parteru typowego bloku mieszkalnego. Czas lewitacji jest zależny od poziomu opanowania umiejętności. Po jego upływie niebieski oraz wszyscy uniesieni z nim sojusznicy lądują bezpiecznie na ziemi lub na nią upadają, jeśli coś zakłóciło powolne opadanie na podłoże.

  Poziom 1 – lewitacja jednej osoby – prosto i skromnie – niebieski na dzień dobry potrafi unieść jedynie siebie i to na wysokość nie większą niż jedno piętro z wliczeniem parteru. Czas lewitowania wynosi 5 minut (2 posty fabularne). Po ich upływie moc zaczyna stopniowo słabnąć, w efekcie czego psionik opada stopniowo na ziemię.TELEKINEZA
POZIOM III

Potężna, acz momentami toporna umiejętność pozwalająca niebieskiemu podnosić i ciskać przedmiotami o różnej wadze, a przy odrobinie szczęście również ludźmi. Precyzja rzutów oraz tor ich lotu jest mocno zależny od stopnia opanowania telekinezy. Jak się łatwo domyślić, im jest on mniejszy, tym trudniej niebieskiemu podnieść cięższe przedmioty, a także ciskać nimi we właściwym kierunku.

  Poziom 1 – podnoszenie niewielkich przedmiotów – na początek coś lekkiego i mało męczącego, a więc możliwość pojedynczego podnoszenia małych przedmiotów takich jak: telefony, klucze, długopisy, noże itp. Ciskanie nimi jest proste i przyjemne, a do tego zawsze precyzyjne – PSI bezbłędnie potrafi ustalić tor lotu, co z kolei umożliwia mu, np. podanie komuś kubeczka z gorącą kawą lub wylania go na koszulę, albo ewentualnego rozbicia na głowie. Ponadto potrafi wykorzystać swoją moc do jednorazowego wzmocnienia ataku fizycznego – wówczas staje się on silniejszy o 50%.

  Poziom 2 - Średniozaawansowana telekineza – po opanowaniu sztuki podnoszenia lekkich rzeczy psionik może się zabrać za coś o większych gabarytach. Od teraz bez problemu podniesie kilka małych przedmiotów jednocześnie. Ponadto potrafi sobie poradzić z większymi rzeczami, np. niewielkim kotem, psem czy wazonem. Bez problemu podniesie sobie jeden lub pięć takich obiektów, którymi może rzucać, obracać lub dokuczać innym kolegom.


  Poziom 3 – zaawansowana telekineza– najpierw niebieski unosił małe przedmioty, potem średnie, a teraz może zabierać się za naprawdę ciężkie gabaryty. Podniesienie trzech samochodów osobowych to dla niego pikuś, wyrwanie drzewa lub kilku drzew z korzeniami też. Rzucanie czymś takim przychodzi mu z niemiecką precyzją – potrafi również do woli zatrzymywać jeden z rzuconych przez siebie przedmiotów, aby zmienić jego tor lotu. Dodatkowo PSI może zacząć bawić się ludźmi tj. podnosić ich, obracać nimi, ciskać lub grzecznie łapać w trakcie lotu i odstawiać na ziemię.NISZCZENIE PRZEDMIOTÓW
POZIOM II

Przy pomocy siły woli, niebieski potrafi zniszczyć przedmiot – poważnie go uszkodzić lub rozerwać/wysadzić na kawałeczki. To, czego jednak zrobić nie może, to uszkodzić organizmów żywych. Masa przedmiotu do uszkodzenia jest zależna od stopnia opanowania mocy. Przedmioty powyżej 100 kg, mogą zostać uszkodzone, ale nie w całości, co oznacza, że PSI będzie zdolny wysadzić lub naruszyć jedynie fragment całości.

  Poziom 1 – uszkodzenie – PSI siłą swojego umysłu może poważnie uszkodzić średniej wielkości przedmiot, np. wazon czy mebel. Poprzez uszkodzenie mowa tutaj o poważnym naruszeniu struktury danej rzeczy, co przy nawet lekkim dotknięciu może spowodować jej rozsypanie się, pęknięcie lub trzaśnięcie pojedynczego fragmentu.

  Poziom 2 – większe uszkodzenie – na drugim poziomie mocy, niebieski zaczyna rozumieć istotę naruszania struktury przedmiotów. Od teraz potrafi uszkodzić je w dwukrotnie większym stopniu niż dotychczas, a do tego ich masa sięga 100 kg.


INFORMACJE DLA MG


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---I - 5, II - 5 + 10, III 15 + 15, IV 30 + 20

172,3 CM / 62,7 KG
_________________

can you save my heavydirtysoul?
Ostatnio zmieniony przez Alannah Carey 2018-09-19, 18:42, w całości zmieniany 16 razy  
 
 
Pravi YurievWysłany: 2018-02-28, 19:33   
   Multikonta: [MG]/Nicki/Jay
   GG/DC: FreakinHope#8595
   Mów mi: Żelek/Pravus/Ąż


+5pkt za domek
 
 
Jem O'Mara


Wysłany: 2018-03-23, 00:16   
   Multikonta: alannah, daniel, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: toście


+ 1 punkt za bar
_________________


THIS IS MY FAMILY

This is my family. I found it all on my own. It's little, and broken, but still good. Yeah - still good. © signature by anaëlle.
 
 
Pravi YurievWysłany: 2018-03-24, 14:14   
   Multikonta: [MG]/Nicki/Jay
   GG/DC: FreakinHope#8595
   Mów mi: Żelek/Pravus/Ąż


+2pkt za izolatke
 
 
Pravi YurievWysłany: 2018-04-06, 20:30   
   Multikonta: [MG]/Nicki/Jay
   GG/DC: FreakinHope#8595
   Mów mi: Żelek/Pravus/Ąż


+1pkt za stacje
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-05-04, 13:47   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero+1 pkt. za BAJKOWĄ CALEDONIĘ!
_________________
 
 
Ceridwen MurrayWysłany: 2018-05-13, 23:55   
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;


+2 za las
_________________


Now I know,
There’s no one I can trust,
I used to think there was...
 
 
Birdie Lana DavisWysłany: 2018-05-13, 23:56   
   Multikonta: alannah, daniel, jem, rina
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar


Pozostało mi 7 punktów.
_________________

głos | pin | ubiór


Don’t care if he’s guilty, don’t care if he’s not. He’s good and he’s bad and he’s all that I’ve got. Oh Lord, I’m begging you please - don’t take that sinner from me. © FRIMELDA

 
 
Birdie Lana DavisWysłany: 2018-07-17, 21:32   
   Multikonta: alannah, daniel, jem, rina
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar


+ 2 punkty za trening

Pozostało Ci 9 punktów fabularnych.
_________________

głos | pin | ubiór


Don’t care if he’s guilty, don’t care if he’s not. He’s good and he’s bad and he’s all that I’ve got. Oh Lord, I’m begging you please - don’t take that sinner from me. © FRIMELDA

 
 
Alannah CareyWysłany: 2018-07-28, 22:26   
   Multikonta: [MG] daniel, jem, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar


MARZEC - MAJ
Trzynaście robiła wszystko, aby wrócić do swojej formy, dlatego korzystała z każdej okazji do treningu zarówno fizycznego jak i treningu mocy. Trenowała najczęściej z Pravim, jednak nie stroniła pod tym względem od innych PSI. Jeśli zaś nie trenowała, to intensywnie poszukiwała odpowiedzi na nurtujące ją pytania w temacie strzałek. Węszyła, gnębiła, groziła, podsłuchiwała - robiła wszystko, co tylko się dało, aby znaleźć jakiś ślad, wskazówkę czy informację.

Nie współpracowała jednak z nikim w tej sprawie, nawet z Pravim, uznając, że cała sprawa za bardzo śmierdzi, żeby kogoś w to mieszać. Nie była zbyt dyskretna w swoich poszukiwaniach, dość otwarcie oskarżając władze Systemy o celowe utrudnianie śledztwa, wysuwając wnioski, że w takim wypadku muszą być w to zamieszani. Cała sprawa nie dawała jej spokoju, sprawiła, że stała się nerwowa i odsunęła się od swojego najbliższego grona.
the war won
_________________

can you save my heavydirtysoul?
Ostatnio zmieniony przez Alannah Carey 2018-08-20, 01:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Cookie Pink


Wysłany: 2018-07-31, 15:53   
   Multikonta: Kelly, Mistrz Gry, Liam
   GG/DC: Kelly#2385
   Mów mi: Kelly


+2 punkty za notkę.

Podsumowanie:
11 punktów fabularnych.
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2018-09-19, 17:26   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero


+ 6 pkt. za misję

Pozostało: 17 pkt.
_________________
 
 
Alannah CareyWysłany: 2018-09-19, 18:44   
   Multikonta: [MG] daniel, jem, rina, birdie
   GG/DC: for fork sake#4969
   Mów mi: Akbar


Wykupiono: Telekineza (III) [-15 pkt]


Podsumowanie: 2 punkty zdobyte fabularnie
_________________

can you save my heavydirtysoul?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons