you don't need to be a hero.
Dziękujemy Wam za wspólną grę! Forum zamykamy 13.05.2019.
Więcej informacji oraz podziękowania w ogłoszeniu. Do zobaczenia w przyszłości! <3
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]


Poprzedni temat «» Następny temat
Hiro Nagashima
Autor Wiadomość
Hiro NagashimaWysłany: 2019-02-10, 19:33   Hiro Nagashima
   Multikonta: nope


CIEKAWOSTKI
» Nie potrafi zapamiętywać imion i nazw własnych. Pamięta osoby, ale nie wie jak mają na imię, jeżeli długo z nimi nie przebywał.
» Zawsze nosi ze sobą notes, w którym zapisuje imiona i cechy charakterystyczne przypisanej do niej osoby. Zdarza się, że coś narysuje, ale nie idzie mu to najlepiej.
» Od najmłodszych lat fascynowały go zwłoki i podoba mu się zapach gnijącego mięsa.
» Nie znosi głośnych, gwałtownych dźwięków.
» Ma dość słaby wzrok i musi nosić okulary niemalże cały czas.
» Nie lubi spać na poduszkach, najlepiej jak pod głową nie ma zupełnie nic.
» Zdarza się, że losowy nie za duży przedmiot leci w jego stronę, albo w kogoś, kto znajduje się w pobliżu.
» Przez okres mieszkania u starszego małżeństwa, nauczył się podstaw radzenia sobie w polowych warunkach. Nie przeszkadza mu coś takiego jak smród, błoto czy niewygoda.
» Łatwo się dostosowuje i potrafi niemal czerpać radość, kiedy dzieje się coś podbramkowego. Oczywiście, jeżeli może pozostać tylko obserwatorem i nie ma to z nim nic wspólnego.
» Jego nerwowy śmiech ukazuje się zawsze, kiedy chce ukryć strach.
» Posiada przy sobie łuk i strzały, które sam zrobił.
» Potrafi również wykonać prowizoryczne wędki i pułapki na ryby.
PIERWSZE DNI
Spacerując leniwie parkową alejką i kopiąc puszkę po rybkach, poczuł zapach. Słodki i wabiący go w zarośla, znajomy i obiecujący wiele… Zapach padliny. Wziął zakrzywiony patyk i rozgrzebał ciało krogulca. W połowie zeżarte przez robaki, gdzie pióra zaczęły oddzielać się od białych kości.Usiadł i patrzył na ptaszysko z błyszczącymi oczami, co jakiś czas trącając leniwe larwy, by poruszały się szybciej.

Zaklął po cichu bo wydawało mu się, że kolejny raz złapał katar. Otarł nos pośpiesznie i chciał wrócić do swoje zabawy ale mocno zadrżał. Zobaczył krew. Spłynęła mu z dłoni i kapnęła na truchło. Wtedy pierwszy raz w życiu urwał mu się film.

Brzęk upadających talerzy zbudził go ze snu. Wszystkie przedmioty w szpitalnym pokoju zbijały się w piętrzącą się górę. Wiły jak w tornadzie, skręcały się i pękały trzeszcząc. Spadały z wierzchołka, kiedy nie było dla nich miejsca na górze. Szyby z pobitych okien wbijały się w łóżka i ściany niczym pociski. Kiedy wybiegł z pokoju za ni leciało gradobicie wszystkiego, co mogło oderwać się od ścian. Wymijał odczepiające się od framug drzwi i lecące na przeciwległe ściany. Ledwie zdążył zbiec na schody, a ściana na piętrze runęła i zasypała wszystko szarym, duszącym pyłem.

Ukrył się w schowku na szczotki, kiedy wokół niego walił się świat. Kiedy wyszedł, pół szpitala spoczywało w gruzach. Ciała pacjentów wyciągano jedno po drugim.
HISTORIA
Adaptowano go, kiedy skończył 10 lat. Nie pamiętał swoich rodziców biologicznych, a tylko gromadkę wrzeszczących dzieci w bidulu, która towarzyszyła mu od zawsze. Od zawsze miał też problemy z zapamiętywaniem imion i nazw własnych, dlatego zwykle wolał przebywać samotnie. Spędzał czas na wspinaniu się po drzewach, na obserwacji robactwa i rozgniecionych żab. To nie zmieniło się, aż do tamtego feralnego dnia, kiedy zaczęła się epidemia i on sam stał się ofiarą własnej mocy. Nikt nie odwiedziła go w szpitalu i dowiedział się tylko tyle, zmarła jego młodsza siostra i starszy brat. Rodzeństwo, do którego nawet się przywiązał się bardzo.

Udało mu się uniknąć obozu. Po tym jak zawalił pół szpitala, wymknął się z miasta i błąkał przez dłuższy czas po wysypiskach śmieci i opuszczonych ruinach. Pewnego jednak dnia, bezdzietne, straszne małżeństwo zaoferowało mu swoją pomoc Zamieszkał z nimi na uboczu, niedaleko miejscowości, której oczywiście nazwy nie zapamiętał. W otoczeniu lasów i pól odnalazł doskonałą kryjówkę. Nikt nie podejrzewał, iż mili staruszkowie trzymali u siebie pod dachem kogoś takiego, jak on. Przebywając z nimi wiele nauczył się na temat opieki nad zwierzętami, poznał smak fizycznej pracy w na polu i w ogrodzie. Stali się dla niego bardzo ważni. Można było rzecz, że nawet lepsi niż przybrana rodzina.

W dniu, gdy spotkał grupkę dzieci uciekającą z obozu, poczuł, że życie wzywa go do większych wyzwań. Opuścił dom staruszków i dołączył do Ligi, do oddziału 5. Czynnie uczestniczył w wydarzeniach i czuł, że wreszcie znalazł swoje powołanie. Zarówno ważne dla niego było wyzwalanie obozów, jak i polepszanie swoich umiejętności i nabywanie nowych. Z dumą uczestniczył w zamachu na prezydenta. Udało mu się zdobyć kilku przyjaciół, między innymi poznał Cheolmina, z którym udawało mu miło spędzać czas w kozie za złe zachowanie. Oprócz walki wręcz, doskonalił umiejętność wyrabiania łuków i strzał, oraz niepozornych wędek, dzięki którym nie umarł z głodu, gdy musiał uciekać po raz kolejny. Po rozbiciu Ligi, trafił do Florence i tam pozostał pod opieką starszej kobiety, która postanowiła się nim zaopiekować.
HIRO NAGASHIMA
20 lat
176cm/65kg
NIEZRZESZENI
 
 
Cheolmin SeonWysłany: 2019-02-11, 13:44   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero


Witaj na Caledoni v 2.0!

Trzymaj akcepta! Życzę miłej zabawy na forum! <3

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons