you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Administrator

Wysłany: 2016-08-05, 14:36   Poszukiwania [Cytuj]

POSZUKIWANIA

Szukasz siostry, brata, przyjaciela, wroga, członka rodziny, kogokolwiek? To jest temat do tego przeznaczony, prosimy jednak o zaznaczenie pod ogłoszeniem, czy jest Aktualne czy nieaktualne. Co jakiś czas będziemy czyścić temat.

Cheolmin Seon

Wysłany: 2019-02-07, 17:35   
   Multikonta: Nemo
   GG/DC: 7661895/ czasem#3954
   Mów mi: wero
[Cytuj]

MATKI MOJEGO DZIECKA
... o którym nie mam pojęcia
(JAK DO TEGO DOSZŁO NIE WIEM)

Z ową panną musieli poznać się gdzieś w 2016 roku. Wychodzi na to, że w 2017 urodziła się mała ślicznota imieniem Chia, która aktualnie przebywa w Omedze i ma pięć lat.
W jakich okolicznościach mogli się spotkać? Ano, na łonie natury. Cheolmin w tym czasie tułał się samotnie po świecie, tak więc mógł wpakować się w jakiś przelotny romans. A że wtedy był jeszcze bardziej głupi, bo to młode, durne i niedoświadczone, to... Mieli wpadkę. Tylko on o tym nie wiedział. A w zasadzie nie zdążył się dowiedzieć, bo Liga Dzieci go zabrała, a panienka została sama z problemem. Skończyło się drastycznie- zabrali pannie córeczkę, którą przetransportowali do Omegi, by robić na niej badania. Co się później stało z mamą? Ano... Wszystko w Twoich rękach!

Czego wymagam?
    » Aktywności! Oczywiście nie takiej przesadnej, że post za postem, ale... Plis, nie uciekaj z forum. :< Ja się nigdzie nie wybieram, jestem tu od samego początku, ponadto sprawuję stanowisko Mistrza Gry.
    » Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyglądu. Nie musi to być Azjatka. Ba, nawet lepiej jakby nie była.
    » Co do wieku- najlepiej, żeby była mniej- więcej w wieku Cheo. Młodsza matka to trochę większy przypał by był... Tak więc: 20-21 lat?
    » Grupa: dowolna. Aczkolwiek śmiesznie by było, gdyby dziewczę przybyło do Systemy, spotkało ponownie Cheo i powiedziało mu, że było w ciąży. Później mogliby próbować je wspólnymi siłami odnaleźć!
    » Kolor: DOWOLNY.
    » Nie gwarantuję end game'u. W zasadzie jest to luźne powiązanie, jeżeli chciałbyś stworzyć postać na Caledonii, ale nie masz punktu zaczepienia. Zawsze to jakieś urozmaicenie, czyż nie?

Kontakt na gg: 7661895, dc: czasem#3954 bądź pw!

A K T U A L N E

Heather Ricks

Wysłany: 2019-02-08, 20:31   
   Multikonta: -
   GG/DC: GG: 57789019/ DC: Sao#7065
   Mów mi: Sao
[Cytuj]

Poszukuję przyjaciół

Heather miała w dzieciństwie trójkę przyjaciół ze szkolnego autobusu. Jeden zmarł na skutek OMNI, a pozostała dwójka równocześnie z nią rozwinęła swoje moce. Wspólnie przez kilka miesięcy planowali ucieczkę z domu, którą następnie wykonali. Jednak bardzo wcześnie, bo już następnego dnia się rozdzielili uciekając przed SSP. Od tego czasu dziewczyna wie o nich tylko tyle, że zdołali umknąć tamtej obławie. Nigdy później nie udało jej się z nimi skontaktować.

Wymagania:
  • Nie musieli być z tej samej klasy, ale dojeżdżali do tej samej szkoły autobusem, więc zakres wieku musi na to pozwalać. 18-21 lat powinno być w porządku
  • kolor: jeden był zielony, drugi pomarańczowy
  • początek epidemii: najlepiej po prostu zapoznać się z działem Pierwsze dni w mojej karcie postaci. Nie ma sensu tutaj przepisywać całości.
  • grupa: dowolna
  • zjadliwy charakter (czyt. nie jakiś Seba spod monopolowego) lub jego zmiana na przestrzeni tych 6 lat kiedy nie mieli kontaktu
  • Nie gwarantuję wspólnej gry, ale jest to z pewnością jakiś pomysł na początek historii postaci, a jakby fabuła doprowadziła kiedyś do spotkania, bardzo prawdopodobne że będą trzymać się razem.

Jakby co zapraszam na GG: 57789019 lub DC: Sao#7065

Aktualne

[ ODPOWIEDZ ]