you don't need to be a hero.
Dziękujemy Wam za wspólną grę! Forum zamykamy 13.05.2019.
Więcej informacji oraz podziękowania w ogłoszeniu. Do zobaczenia w przyszłości! <3
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach -5 do -10°C

Mamy grudzień 2023 roku.

ogłoszenia
23-12
Życzenia świąteczne i noworoczne!
[dowiedz się więcej]
14-12
Przeskok fabularny i kilka nowości
[dowiedz się więcej]


Poprzedni temat «» Następny temat
Heather Ricks
Autor Wiadomość
Heather RicksWysłany: 2019-02-08, 19:55   Heather Ricks
   Multikonta: -
   GG/DC: GG: 57789019/ DC: Sao#7065
   Mów mi: Sao
[Cytuj]

Pozostało mi 0 punktówPosiadane umiejętności:

Pamięć doskonała
PASYWNA
Zwinięty Tekst:


Pamięć doskonała - zdolność, którą posiada każdy przedstawiciel grupy zielonych. Jej działanie polega na zwiększeniu wydajności umysłu PSI o ponad 100%, co przekłada się na przyspieszony proces uczenia się zarówno teorii, jak i praktyki w różnych dziedzinach (zapisanych w KP lub zaznajomionych bezpośrednio na fabule). Przyswojone informacje nigdy nie zostają zapomniane, przez co zielonych często określa się mianem osób o encyklopedycznej wiedzy. Potrafią bowiem wyrecytować każdy cytat przeczytanej książki, z której uczyli się do wybranych dziedzin. Poza zdolnością szybkiego przyswajania informacji PSI z tej grupy odznaczają się doskonałą pamięcią długotrwałą. Potrafią odtworzyć sytuację sprzed wielu miesięcy, a nawet lat bez pominięcia choćby jednego szczegółu. W skrócie - zieloni posiadają pamięć fotograficzną, a do tego mogą się poszczycić ponadprzeciętną pamięcią mięśniową, która wpływa na bezbłędne powtórzenie wyuczonych ruchów, co jest niezwykle pomocne w trakcie walki.
Z racji nadaktywnej pracy mózgu, zieloni są jedną z najtrudniejszych grup do odczytania myślowego przez przedstawiciela pomarańczowych.200%
POZIOM I
Zwinięty Tekst:


200% - innymi słowy, moc polegająca na zdjęciu ograniczeń z ciała zielonego w celu poprawy poszczególnych parametrów jego ciała - umysłu, wzroku (celność), zwinności i zręczności, a także siły. W zależności od stopnia rozwoju, polepszeniu ulegają kolejne parametry. Efektem ubocznym przy zbyt częstym wykorzystywaniu udoskonaleń bywają późniejsze bóle głowy, oczu, mięśni oraz stawów.

Poziom 1 - zdolności probalistyczne - umiejętność opierająca się na przyspieszonym działaniu mózgu zielonego. Dzięki temu psionik jest w stanie w przeciągu kilku sekund przeanalizować każdą z możliwych opcji w sytuacji kryzysowej, np. podczas wiru walki. Wówczas precyzyjnie oblicza ich prawdopodobieństwo sukcesu i wybiera najbardziej optymalne rozwiązanie.Wyostrzone zmysły
POZIOM I
Zwinięty Tekst:


Wyostrzone zmysły– zdolność raczej pasywna, wzmacniająca działanie wszystkich zmysłów zielonego o ponad połowę. Dzięki niej potrafi wyczuć ruch, usłyszeć dźwięk, a także dostrzec zagrożenie ze znacznie większej odległości niż przeciętny człowiek, a także PSI innego koloru, co czyni z zielonego potężnego zwiadowcę lub wsparcie w trakcie misji.

Poziom 1 – wyczulony węch – mówiąc wprost, zielony jest jak pies tropiciel. Wyostrzony zmysł węchu pozwala wyczuć zapach z dwukrotnie większej odległości, co więcej w połączeniu z ponadprzeciętną pamięcią, PSI zapamiętuje każdą raz wyczutą woń zapamiętują na zawsze.Iluzja optyczna
POZIOM II
Zwinięty Tekst:


Iluzja optyczna – umiejętność pozwalająca na stworzenie zadziwiająco realistycznego hologramu. Ten potrafi się poruszać, biegać, skakać, a także naśladować ruchy warg, co w połączeniu z dźwiękiem czyni ją niezwykle realistyczną. Fałszywy obraz świetnie sprawdza się w roli zmyłki. Działa w zasięgu wzroku zielonego i jest ograniczona jedynie jego wyobraźnią. Po zetknięciu się z ciałem fizycznym hologram się rozmazuje.

  Poziom 1 – iluzja stojąca – prosta sztuczka polegająca na stworzeniu jednego hologramu w odległości 10 metrów od zielonego. Obraz nie potrafi się poruszać, ale za to może przedstawiać wszystko to, co jest w stanie wyobrazić sobie PSI.
  Poziom 2 – iluzja poruszająca się – kolejny poziom wzbogaca zakres działania hologramu. Od tej pory potrafi on się poruszać – biegać i skakać jak normalny człowiek, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej realny. Dodatkowo zwiększa się odległość, na jaką obraz może się oddalić od zielonego, nim zniknie – z 10 na 15 metrów.Medycyna
POZIOM I
Zwinięty Tekst:


Medycyna – teoretyczna i praktyczna znajomość medycyny to jedno, możliwość pomocy innym bez specjalistycznego sprzętu, to już drugie. Zieloni jako jedyna grupa potrafią swoim dotykiem zmusić ciało dotykanego do natychmiastowej regeneracji uszkodzonych tkanek. Uciętych kończyn nie uratują, niemniej jednak są w stanie zapobiec wykrwawieniu się poprzez zaleczenie ran, a także wspomóc i przyspieszyć procesy naturalnej odbudowy ciała, bądź kości.
Medycyna jest mocą, która wymaga od zielonego ogromnych pokładów skupienia. W efekcie w trakcie jej używania, staje się on praktycznie bezbronny, przynajmniej na czas leczenia. Każdy gwałtowny ruch czy dekoncentracja przerywają ten proces.

  Poziom 1 – szybkie leczenie zadrapań – na początek należy zacząć od czegoś prostego. PSI swoim dotykiem potrafi zmusić ciało rannego do zaleczenia niewielkich ran takich jak otarcia oraz płytkie zadrapania, o które bardzo łatwo, np. w kontakcie z papierem czy podczas krojenia.

INFORMACJE DLA MG

1,68m/53kg

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Ceridwen MurrayWysłany: 2019-02-10, 16:41   
   Multikonta: Lounarie
   GG/DC: 7123822 / Lama#9514
   Mów mi: Lama; Ceri; Lu; Lou;
[Cytuj]

Wykupiono "200%" na poziomie I
Wykupiono "Wyostrzone zmysły" na poziomie I
Wykupiono "Iluzja optyczna" na poziomie II
Wykupiono "Medycyna" na poziomie I

Pozostało 0 punktów
_________________


Now I know,
There’s no one I can trust,
I used to think there was...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons