you don't need to be a hero.
Caledonia reaktywuje się! Dowiedz się więcej (klik)
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach 23-27°C

Mamy czerwiec 2023 roku.

ogłoszenia
07-12

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawdź!
Autor Wiadomość
Cookie Pink

Wysłany: 2018-11-20, 10:54   Sprawdź!
   Multikonta: Kelly, Mistrz Gry, Liam
   GG/DC: Kelly#2385
   Mów mi: Kelly

Piszę w swoim imieniu.

Ostatnio na forum pojawiła się dyskusja na temat Caledonii. Że forum upada, gracze nie mają wpływu na rozgrywki, czują się jak pionki, które mogą przesuwać się tylko do przodu po wyznaczonych polach. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, ponieważ zawsze dziewczyny starały się, aby to gracz miał możliwość wyboru. Różnie z tym u nas bywało, niekiedy poprzez brak odpisów musiałyśmy kierować postaciami (nieodpisujących) graczy, aby cała reszta nie uciekła z forum z powodu braku odpisów i zastoju akcji.
Mam najmniej do powiedzenia, ponieważ przez rzycie nie było mnie na forum prawie wcale, do czego przyznaję się bez bicia. Starałam się jednak odpisywać na pw, robić rzeczy, które niekoniecznie są widoczne na pierwszy rzut oka, starałam się aktywnie uczestniczyć na wszystkich zebraniach adminów i nadrabiać ważne sprawy w wolnych chwilach, ale efekty tego widać i wielu graczy nawet nie wie kim jestem.

Mamy zastój i nie ukrywamy tego, ani usilnie nie staramy się was wprowadzać w błąd, że wszystko jest w porządku. Caledonia od zawsze była forum z całą masą akcji, latających flaków, a Mistrz Gry często wpraszał się do gier (za co niekiedy też otrzymywałyśmy setki epitetów, bo ktoś właśnie chciał pograć SL). Jednak to chyba przyzwyczaiło graczy do tego, że bez Mistrza Gry nie zaczynają zwykłych gier, jakby trzeba było każdego prowadzić za rękę i pokazywać dokąd ma się udać.

Zostało nam również zarzucone to, iż na SB nic się nie dzieje, choć po części strefa czatu jest dla graczy i to oni powinni tam głównie pisać. My nie mamy na to większego wpływu.

Problem jest, problem leży po każdej ze stron i pytanie tylko jak go rozwiązać/czy chcemy go rozwiązywać.
Z tego tytułu przychodzę do was z krótką ankietą, która jest oczywiście anonimowa i możecie sobie tam porzucać kilka wiązanek, ponarzekać, pochwalić czy zmieszać z gunwem. Wyniki zapewne pojawią się w swoim czasie.
ANKIETA

Marnotrawny admin.

[ ZAMKNIĘTY ]