you don't need to be a hero.
Pogoda i czas
Aktualna temperatura oscyluje w granicach 23-27°C

Mamy czerwiec 2023 roku.

ogłoszenia
13-08
Nowy regulamin! [czytaj dalej]
18-08
Przenosiny! [czytaj dalej]

Obecny czas to 2018-11-16, 07:08
Caledonia Strona Główna » .
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
Rządowy ośrodek dla Psioników znajduje się na wyspie położonej kilkadziesiąt kilometrów od lądu. Projekt Omega kładzie nacisk na badanie przyczyn i skutków choroby. Psionicy tutaj traktowani są jak zwykłe dzieciaki, jednak różni je jeden szczegół - ciągłe badania są dla nich codzienną rutyną.
2018-10-22, 19:57
Gillian Mulford Ostatni post
   
Systema zajmuje się wszystkim, co przynosi zysk, w tym pomocą zagubionym PSI. Organizacja pozwala im odpocząć w swoich progach albo zostać w nich na stałe. Nie robią tego z dobroci serca, liczą na to, że PSI wdzięczni za pomoc staną po ich stronie, kiedy Rosja zadrze z USA. Zarząd systemy trzyma to jednak w tajemnicy przed psionikami, stosując na PSI propagandę zachęcającą do poglądów Rosji.
2018-11-11, 17:42
Aji Ahn Ostatni post
   
Niewielka dolinka ukryta w górach. Niebiescy wspólnymi siłami wydrążyli w skałach jaskinie, które następnie przerobiono na pomieszczenia. Współpraca między zielonymi i żółtymi zapewniła Arkadii dostęp do prądu oraz system alarmów rozłożonych dookoła doliny. Pisonicy patrolują tereny dookoła, chcąc uniknąć nagłego nalotu rządu, albo łowców.
Wczoraj 1:54
Scottie Brock Ostatni post
   
Fabularna gra niezrzeszonych toczy się tylko w Idaho. Niezrzeszeni mogą przemieszczać się po całym stanie w zorganizowanych grupkach, bądź samotnie, jednak muszą ukrywać się przed SSP i łowcami nagród. Mogą również sami tworzyć różne ugrupowania. Dział ten będzie też mieścił inne lokacje, głównie eventowe, które niekoniecznie będą znajdować się na terenie Idaho.
Wczoraj 1:30
June Robbins Ostatni post
   

Forum zostało otwarte 15.08.2016r. || Forum zostało ponownie otwarte 10.02.2018r.
Właścicielem kodu nagłówka oraz ogłoszenia jest Spenny, a kod dopasowała Kelly z pomocą Leen. Grafikę wykonała Lama. Zakładki należą do Noritoshiego, a system notyfikacji do Leen.
iGrowl, SweetAlerts2, Linecons